Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kniha návštěv

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jarňáky

Marie, 19. 2. 2018 9:23

Dobrý den,
v apartmánu a okolí jsme trávili jarní prázdniny. Ubytování bylo super. Byli jsme moc spokojeni. Děkujeme a těšíme se na další pobyt.

Září 2017

Milan a Zuzana, 12. 9. 2017 10:03

Dobrý den,
druhý víkend v září 2017 jsme byli opět ubytování ve Vašem apartmánu. Píši opět, neboť loňského roku v tomto období jsme zde byli poprvé......vše perfektní, není co dodat. Rádi se vrátíme. Děkujeme.
Milan a Zuzana z Českého Krumlova.

srpen 2017

Jiří, 25. 8. 2017 22:42

Vše výborné, pěkný, čistý a velký apartmán, úschovna kol. Jen v pátek večer diskotéka v patře nad námi, nikdo nás předem neinformoval. Noc zbytečná. Od pondělí do čtvrtku klid.

luxusní dovolená 2017

gabriela tollarová, 14. 7. 2017 19:17

Letošní dovolená byla naprosto luxusní a to i díky vašemu ubytování ne jenom že Velké Losiny mají co nabídnout.Vaše ubytování na super místě všude je to kousek vše pěkně při ruce.Apartmány čisté a moc utulné.Paní Dolečková moc příjemná a ochotná paní doufám že se ještě někdy ráda vrátím.

Nechtělo se nám domů!!

Iva, Věra, Blanka, Eva Krkonoš, 3. 7. 2017 13:43

Můžeme jen a jen doporučit!!! S kamarádkami jsme vyrazily na víkend a ani jedné se nám nechtělo domů...a to nejen kvůli krásám Jeseníků, ale i kvůli krásnému ubytování, kterého jsme si chtěly více užít. Nádherná teráska dopřávala plně soukromí a zároveň nádherný výhled do okolí.
Byly jsme velmi spokojené, domácí jsou moc milí lidé.
Ještě jednou děkujeme...všude Vás chválíme Dolečkovic.

Děkujííííí

Mirka z Kroměříže, 2. 3. 2017 16:56

V polovině února jsem odvezla do Velkých Losin přítele do lázní a začala hledat vhodné ubytování, abych mohla strávit pár dnů ve Velkých Losinách také.....v termínu jarních prázdnin Olomouckého okresu docela nabito.....ale podařilo se a moc děkuji za sebe i moje kamarádky paní Dolečkové za příjemný pobyt......čistý, moderní apartmán a super komunikace......doporučuji a určitě se vrátíme.....ještě jednou moc a moc děkujeme.

Velký dík

Renča, 22. 2. 2017 10:49

V listopadu jsme se vás ubytovali -bylo to skvělé !!!
Krásně zřízený apartmán , čisto a perfektní komunikace !!!
Děkujeme moc , těšíme se na další pobyt !!!
Všem vřele doporučujeme Renča !!!

Vše perfektní....

Milan a Zuzana, 14. 11. 2016 17:58

Dobrý den,
začátkem září 2016 jsme prožili pěkný, prodloužený víkend ve Vašem apartmánu. Vše perfektní, ubytování s výhledem na lázeňský park, klidné prostředí, není co dodat. Rádi se k Vám určitě vrátíme.
Milan a Zuzana z Českého Krumlova.

Poděkování

Ivan a Jana , 29. 8. 2016 8:09

Jezdíme k Vám na dovolenou již třetí sezónu a vždy máme pocit, že se vracíme jako domů. Ubytování perfektní stejně jako příjemná a vstřícná paní Dolečková. Velké Losiny a kraj kolem jsme si zamilovali a těšíme se nashledanou ve Vašich apartmánech opět příští rok.
Ivan & Jana Janišovi

Poděkování

Lukáš, 10. 8. 2016 17:47

Dobrý den,
po dvou letech jsme se vrátili do Vašich apartmánů, abychom zde prožili naši dovolenou. A opět bychom Vám chtěli moc poděkovat za vynikající ubytování (čistota, skvělé vybavení apartmánu, klid, pěkný výhled), díky kterému jsme si mohli užít nádherný pobyt. Moc děkujeme a těšíme se na další setkání.
Jana a Lukáš Svěchovi (se synem Míšou) :-)
Orlová

poděkování

Petra B, 12. 5. 2016 15:35

Děkuji, paní Dolečková, za velmi pěkné ubytování ve vašem apartmánu v Losinách.
Pobyt byl velice příjemný, apartmán výborně zařízen!

S přáním hezkého dne,
Petra B.

Poděkování, reference

Robert Nikodem, 8. 3. 2016 10:04

Skvělé ubytování v centru Losin. Apartmán bezvadně zařízený, výborně vybavený. Určitě jsme u Vás, paní Dolečková, nebyli naposled :o))

Robert Nikodem

Poděkování

Jana Zifčáková, 11. 2. 2016 17:35

Děkuji za krásné ubytování,kde jsme se cítili jako doma.Vše perfektní a p.Dolečková je moc příjemná paní.Rádi se vrátíme.Děkujeme Zifčákovi

poděkování

Jana Zifčáková, 11. 2. 2016 17:33

Děkuji za krásné ubytování,kde jsme se cítili jako doma.Vše perfektní a p.Dolečková je moc příjemná paní.Rádi se vrátíme.Děkujeme Zifčákovi

Poděkování za pobyt

Pavel Koukal, 10. 11. 2015 8:32

Byli jsme v apartmánech již několikrát a vždy jsme byli velice spokojeni. Ubytování komfortní a pohodlné, poloha apartmánu blízko nádraží i lázní je ideální. V létě, v zimě i na podzim stojí za to do Losin jet a ubytovat se u vás. Rádi se sem budeme vracet. Koukalovi

Spokojenost

Freibertová Mária, 5. 10. 2015 21:27

Ubytování ve Vašich apartmánech bylo velmi příjemné, vybavení hezké, funkční a výborná poloha apartmánů, již jsem pobyt u Vás doporučila i mým známým. Dovolenou ve Velkých Losinách jsme si užili a věřím že jsme u Vás nebyli naposledy, děkujeme, Freibertovi

Poděkování

Františka Dvořáčková, 17. 9. 2015 20:10

Chtěla bych tímto poděkovat paní Dolečkové za to, že díky jejímu perfektnímu ubytování, jsme s manželem strávili krásný týden v Losinách. Za rok určitě přijedeme zase. Dvořáčkovi

Poděkování za pobyt

Ilona Rychtarová, 8. 7. 2015 18:52

Dobrý den,
Ještě jednou děkujeme za krásně stravený začátek prázdnin ve vašich apartmánech, které jsou krásné, slunečné a prostorné. Apartmány i když jsou v centru města jsou klidné. Byli jsme velice spokojeni a a doufám že u Vás nejsme naposledy.
Krásný den ,
Rychtarovi

Poděkování za krásný pobyt

Lucie Rapantová, 28. 4. 2015 12:05

Dobrý den,

strávili jsme s manželem víkend ve Vašich apartmánech, ubytování bylo na vysoké úrovni, pokoje krásné a prostorné. Byli jsme opravdu velice spokojení a určitě se k Vám zase vrátíme!

Krásný den,

Lucie a Marek Rapantovi

poděkování - perfektní pobyt

Dana Novotná, 4. 2. 2015 0:07

Vážená paní Dolečková,
chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za super dovolenou ve vašich apartmánech. Byli jsme u vás již po čtvrté a pokaždé perfektní a doufáme, že se brzy opět uvidíme. Těšíme se na další pobyt.
Srdečně zdraví
Dana Novotná